Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psal se rok 1937

article preview

Psal se rok 1937 kdy byla postavena první hasičská zbrojnice na místě bývalé obecní sýpky. Celých 86 let z tohoto místa vyjíždíme na požáry, technické pomoci a další mimořádné události, kde je zapotřebí naší pomoci. S postupem času, kdy jsou na nás kladeny vyšší nároky a požadavky, jsme se dostali do situace, že nám naše zbrojnice dosloužila. Už jen především tím, že nám v ní chybí osvětlení, rozvody elektrické energie, topení, sociální zázemí a tekoucí voda. Nyní se píše rok 2023 a díky obci, současnému zastupitelstvu i bývalým zastupitelům a starostům byla zahájena výstavba nové hasičské zbrojnice. Je potřeba zmínit jak nynější, tak i minulé zastupitele a starosty obce, protože to byl běh na dlouhou trať a zasloužilo se o to spoustu lidí. Naše nová zbrojnice bude mít vše co hasičské zbrojnice mají mít a my se tak budeme moci lépe a kvalitněji starat o naše vybavení i techniku, a především o zdravý, životy a majetek našich spoluobčanů.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář